Bugün

14 °C

Yarın

20 °C
30.10.2013 21:50:50

Pis Yedili 88.bölüm fragmanı izle yeni bölüm 6 Kasım 2013 hd

Pis Yedili yeni yepyeni bölüm ile ekranlardaydı. Zeynep'in tuzağına düşen Ceyhun mecburen Zeynep'in dediklerini yapmak zorunda kalır. Pis Yedili yeni bölüm fragmanı her hafta olduğu gibi bu haftada spothaber.com farkıyla sitemizde olacak.
Pis Yedili 88.bölüm fragmanı izle yeni bölüm 6 Kasım 2013 hd

Zeynep inşaattan düştü ve suçu Elçin'in üzerine attı. Elçin tutuklandı ve cezaevine gönderildi. Pis Yedili 88.bölüm fragmanı sitemizde yerini alacak. Elçin için çaresiz kalan Ceyhun daha fazla dayanamaz ve Zeynep ile pazarlığa oturur. Zeynep Ceyhun'dan Elçin'den ayrılmasını ve kendisi ile çıkmasını ister. Ceyhun çaresizdir. Elçin ile ayrılan Ceyhun Zeynep'n dediklerini yapmak zorunda kalır.

 

Pis Yedili 88.bölüm fragmanı spothaber.com farkıyla sitemizde yerini alacak. Zeynep bir yandan Fatih bir yandan kötülükleriyle diziye renk katmaya devam ediyor. Pis Yedili yeni bölümü 6 Kasım akşamı Show Tv ekranlarında olacak.

 

Pis Yedili'de Rüzgar ve Günçiçek aşkı alev aldı bu durumdan rahatsız Fatih yine kötülükleriyle adını konulmayan aşkın üzerine gölge düştü. Pis Yedili 88.bölüm fragmanı sitemizde yerini alacak. Pis Yedili yeni bölümü ile 6 Kasım tarihinde Show Tv ekranlarında olacak.

 

Pis Yedili 88.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yerini alacaktır..

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum