Bugün

16 °C

Yarın

26 °C
22.04.2013 00:00:00

Rafet El Roman'dan Ceren Kaplakarslan'ın Babası Atilla Kaplakarslan'a Cevap

Geçtiğimiz hafta ayrılık haberleriyle gündeme gelen Rafet El Roman Ceren Kaplakarslan arasındaki mücadele sürüyor. Atilla Kaplakarslan'ın ortaya attığı iddialara bir basın açşıklaması ile cevap veren Rafet El Roman, bütün bunların birer iftira olduğu söyledi.
Rafet El Roman'dan Ceren Kaplakarslan'ın Babası Atilla Kaplakarslan'a Cevap

 

 

Rafet El Roman'ın ayrıldığı nişanlısı Ceren Kaplakarslan'ın babası Atilla Kaplakarslan, geçtiğimiz günlerde ünlü popçuyu yaylım ateşine tutmuş ve: "Ben o adamın ne olduğunu biliyordum, kızım da sonunda öğrenmiş oldu. Hizmetçisini hamile bırakan adamdan zaten ne beklenir ki?" demişti.

 

"Bu ilişkiye başından beri karşıydım; sırf kızımın gönlü kırılmasın diye ses çıkarmadım. Artık kızımın isminin o adamla anılmasını istemiyorum. Kızıma onun nasıl biri olduğunu anlatmaya çalıştım ama anlatamamıştım. Neyse ki o adamdan kurtulduk" şeklinde konuşan Atilla Kalpakaslan’ın açıklamalarına, Rafet El Roman’dan sert yanıt verdi.

 

Rafet El Roman, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

 

“Atilla Kaplakarslan bana ve aileme tamamen çirkin bir iftirada bulunmuştur.Bunu neden yaptığına hiçbir anlam veremiyorum. Kızı Ceren'le güzel bir ilişki yaşadık , 2 ay evvel de medeni bir şekilde ayrıldık.Hamile bırakmakla suçladığı hizmetçi kimmiş, ortaya çıkarmasını istiyorum.Ben böyle birşeyi nerede, ne zaman yapmişim ??? Kamuoyunda ve Türk Hukuku'nun karşısında bana ,aileme ve tüm müziksevenlerime benim sanat hayatımı,sanatçı kimliğimi aşağılayan bu temelsiz iftirasının hesabını verecek. Kendisine karşı bütün hukuki işlemler avukatim tarafinca başlatılmıştır.”

 

Bilgilerinize sunarım,

 

Rafet el Roman

 

Şimdi gözler tekrar Atilla Kalpakaslan’a çevrildi. Bakalım Kalpakaslan, Rafet El Roman’ın açıklamalarına ne yanıt verecek?

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum