Bugün

19 °C

Yarın

16 °C
19.10.2013 23:55:30

Şahin Kendirci Yetenek Sizsiniz Türkiye2013 3 Adam'da 'Hayatı Tesbih yapmışım' dedi - VİDEO İZLE

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katıldıktan sonra bir anda yıldızı parlayan 11 yaşındaki Şahin Kendirci, sesi ve yorumları ile izleyenleri ve dinleyenleri mest etmeye devam ediyor. "Bir yıldız doğuyor" yorumlarına neden olan Küçük Şahin, bu gece 3 Adam isimli programa konuk oldu ve iki Türkü seslendirdi. Soruları da yanıtlayan Şahin Kendirci, İbrahim Tatlıses olmak istediğini de söyledi.
Şahin Kendirci Yetenek Sizsiniz Türkiye2013 3 Adam'da 'Hayatı Tesbih yapmışım' dedi - VİDEO İZLE

youtube.com/watch?v=LP6uaSiBSIQ">HAYATI TESBİH YAPMIŞIM - HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

Geçtiğimiz hafta katıldığı Yetenek Sizsiniz programında söylediği türkü ile dinleyenleri hayran bırakan 11 yaşındaki Adanalı Şahin Kendirci, 3 Adam'a konuk oldu ve bakın hangi şarkıları söyledi.

3 Adam cumartesi gecelerini eğlendirmeye devam ediyor. 3 Adam programında Adanalı türkücü Şahin Kendirci büyüledi. Şahin Kendirci şarkılarıyla geceyi mest ettiği gece burada.

Şahin Kendirci 3 Adam programında izle hangi şarkıları söyledi müthiş türküler burada 3 Adam cumartesi gecelerini eğlendirmeye devam ediyor. 3 Adam programında Adanalı türkücü Şahin Kendirci büyüledi. Şahin Kendirci şarkılarıyla geceyi mest ettiği gece burada.

Eser Yenenler , Saba Tümer İbrahim yetmez mi gibi 3 Adam'da Şahin Kendirci şov vardı. Söylediği türkülerle çok beğenilen çocuğun yine tıklanma rekorları kırdı. Geçen hafta Yetenek Sizsiniz'e katılan Şahin yeniden 3 Adam'da. 

Geçen hafta Ekranların en çok seyredilen programı Yetenek Sizsiniz Türkiye Şahin Kendirci fırtınası esti. Şahin Kendirci müthiş performansıyla izleyenleri kendine hayran bıraktı. İşte Şahin Kendirci ve müthiş sesi. Eser Yenenler "Sanki ağlamamışsında doğarken, ’siz sevenlerime hoşgeldiniz’ demişsin gibisin" dedi 

Yetenek Sizsiniz Türkiye’de geçtiğimiz hafta Adana'da ikamet eden, aslen Urfalı olduğu öğrenilen Şahin Kendirci fırtınası esmişti. Küçük yaşına rağmen söylediği İbrahim Tatlıses (Mutlu ol yeter) şarkısı ile hem salonda bulunanları hem de ekranları başında izleyenlyeri kendisine hayran bıraktı. Şahin Kendirci’nin söylediği şarkı sonrası salon coşarken Hülya Avşar başta olmak üzere Yetenek Sizsiniz Türkiye jürisi Şahin Kendirci’nin performansını büyük bir beğeni ilşe izledi. 

Bu akşam yayınlanan 3 Adam isimli programa konuk olan Şahin Kendirci yine stüdyoda ve ekranları başında izleyen milyonları coşturdu. "Neden saçların beyazlanmış arkadaş" türküsünü seslendiren Şahin Kendirci'yi babası da yalnız bırakmadı. Baba Kendirci, 3 Adam programı sunucularına, Acun Medya'ya ve seyircilere teşekkür etti. 

Küçük Şahin de, en büyük hayalinin annesine bir ev almak olduğunu söylediği programda hedefinin İbrahim Tatlıses gibi ünlü olmak olduğunu aktardı. Şahin Kendirci, Yetenek Sizsiniz Türkiye'deki performansının ardından yaşadıklarını da anlattı. 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum