Bugün

14 °C

Yarın

20 °C
11.11.2013 13:04:13

Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm fragmanı izle (18.bölüm)

Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümde fırtınalar esti. Sana Bir Sır Vereceğim 18.bölüm ile 17 Kasım akşamı Fox Tv ekranlarında olacak. Sana Bir Sır Vereceğm yeni bölüm fragmanı izlemek isteyenler sitemizden ayrılmayın.
Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm fragmanı izle (18.bölüm)

Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm Fox Tv ekranlarında reytingleri alt üst etti. Sana Bir Sır Vereceğim'de heyecan dorukta. Sana Bir Sır Vereceğim 18.bölüm fragmanı sitemizde yerini alacak. Her hafta olduğu gibi bu haftada spothaber.com farkıyla burada olacak. Sana Bir Sır Vereceğim son ölümde neler oldu.

Sana Bir Sır Vereceğim 18.bölüm de neler olacak. Tilki ve Aylin'i neler bekliyor neler? Savaş kötülüklerinie dur demiyor. Sana Bir Sır Vereceğim 18.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yerini alacaktır. Her hafta olduğu gibi bu haftada Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm fragmanı burada yerini alacak. Sana Bir Sır Vereceğim ile ilgili bütün haberler burada.

Tilki sevgilisini hastaneden apar topar çıkarır. Sana Bir Sır Vereceğim de aşk aldı başını gidiyor. Tiki eve döndü Aylin'i de aldı artık Sevgi ve Zeynep hariç hepsi  evdedir. Savaş ise Şifacı'ya aşık olmuştur. Sana Bir Sır Vereceğim 18.bölüm fragmanı burada olacak.

Sana Bir Sır Vereceğim 18.bölümde neler yaşacağı merak konusu. 

Savaş'ın da bir kalbi varmış Şifacı'ya resmen aşık oldu. Şifacı ise Tilki'ye yani iki kardeşin arasını boazak bir şey bulundu. Şifacı bu iki kardeşin arsındaki kapanmayan uçurumu bir kez daha açtı. tilki ise bu olanları Aylin'e söylemez. Sana Bir Sır Vereceğim 18.bölümde yaşanacaklar merak konusu. 

Tilki bütün merhameti ile yine kardeşine inanır ama ne fayda Savaş'ın kötülüğü bitemyecek. Aylin her ne kadar Tilki'nin gözünü açmaya çalışsa da Tilki kardeşini bir kez daha yalnız bırakmak istemez. Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm fragmanı burada olacak.

Spothaber.com her zaman olduğu gibi Sana Bir Sır Vereceğim ile ilgili bütün haberleriyle burada.

Sana Bir Sır Vereceğim 18.bölüm fragmanı burada yerini alcak.

D. Yorgun

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum