Bugün

14 °C

Yarın

19 °C
24.10.2013 11:00:53

Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümde neler olacak?

Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümde neler olacak merak konusu oldu. Aylin ve Tilki aşkı nereye gidecek? Aile dağılmak üzere Sevgi dönecek mi? Sana Bir Sır Vereceğim 15.bölüm fragmanı yayınlandı. Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümü ile 27 Ekim pazar akşamı Fox Tv ekranlarında olacak.
Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümde neler olacak?

Sana Bir Sır Vereceğim 15.bölüm 2.fragmanı yayınlandı. Tilki ve Aylin aileye zarar vermemek için uzaklara gitmişlerdir ama gittikleri yerde karşılarına çıkan yabancı onları başka bir serüvenin içine sürükler. Sana Bir Sır Vereceğim 15.bölüm 2.fragmanı haberimizin içinde yerini aldı.

Sana Bir Sır Vereceğim heyecan dolu bir bölüm ile yine ekranlarda olacak. Aylin ve Tilki aşklarından vazgeçemediler ve gitmeye karar verdiler. Gitmek ve oradan uzaklaşmak onlar için bir kurtuluş gibi olsa da hayat onlara öyle bir oyun oynayacak ki yine herşey alt üst olacak. Sana Bir Sır Vereceğim 15.bölüm 2.fragmanı aşağıda yerini aldı.

 

Aylin ve Tilki aşkı nasıl devam edecek aşıklar ve birbirlerine dokunamıyorlar. Aylin elektrik saçıyor her an sevdiğine zara verebilir. Peki bu durum onların hayatında büyük bir engel olmayacak mı? Sana Bir Sır Vereceğim 15.bölüm 2.fragmanı yayınlandı izleyebilirsiniz.

 

İşte Sana Bir Sır Vereceğim 15.bölüm 2.fragmanı

 

 

Çağla'nın Tilki'nin geçmişteki suçlarını ortaya çıkarması tüm ailenin kaderini değiştirecektir. Tüm sırların bir bir açığa çıkmasıyla Mehmet'in korkuları gerçek olmaya başlar. Herkes gerçek bir aile olmadıklarını öğrenmiştir artık… Aileyi kötülüklerden korumak için evden ayrılan Aylin ve Tilki’nin ise yaşanan bu gelişmelerden haberleri yoktur. İkili yeni hayatlarına doğru ilerliyorken yollarına çıkan yabancı onları bambaşka bir maceranın içine sürükler. Tüm zorluklara rağmen bir arada tutmaya çalıştığı ailenin parçalandığını görmek Mehmet’i perişan eder. Yolun sonuna geldiklerini düşünen Mehmet’in tek çözüm yolu her şeyi geride bırakıp gitmektir. Mehmet’in gidişine engel olmak isteyen Esra, Tilki ve Aylin’i geri getirmek için Savaş’ı oyuna dahil eder. Oysa Büyük Abi, Savaş'ı oyundan sonsuza kadar çıkarma kararını vermiştir bile... Tilki ve Savaş bir kez daha karşı karıya geleceklerdir. Ve Savaş’ın kaderi bir kez daha Tilki’nin ellerindedir.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum