Bugün

14 °C

Yarın

18 °C
08.09.2013 12:50:40

Şefkat Tepe 119.bölüm fragmanı izle (yeni bölüm)

Şefkat Tepe yeni bölümü ile yine soluksuz heyecana devam ediyor. Şefkat Tepe artık Güneydoğu'daki yaşananlardan ziyade Suriye'yi konu aldı. Serdar komutan ve timi hazır.. Bu sezon Kurtlar Vadisi Pusu'yu aratmayacak gibi görünüyor. Şefkat Tepe yeni bölümü ile Samanyolu'nda olacak..
Şefkat Tepe 119.bölüm fragmanı izle (yeni bölüm)

Şefkat Tepeyeni sezon başladı.Terörü tüm detayları ile işleyenŞefkat Tepedizisi yeni sezonda da bol aksiyonu ve heyecanı ile seyircileri ekran başına toplayacağa benziyor.Baş rollerinde Mert Kılıç ve Ertuğrul Şakar'ın yer aldığıŞefkat TepedizisindeSungurlu timi göreve dönüyor.

 

A

SEZON FİNALİNDE BUNLAR YAŞANMIŞTI.

Konsolos, Şahin’in örgüt içindeki konumunu sorgularken Naza’ya da onu takip etmesini söyler. Diğer yandan General, kendisini ziyaret eden birinin hemen ardından şehit edilince ortalık yine karışır. Türk-Kürt çatışmasını önlemek için bir köye giden Sungurlar ise oyuna getirilerek yargıya sevk edilirler. Üstelik Konsolos’un ölümü de üstlerine kalır.

 

MERT KILIÇ..

 

Şefkattepe dizisinin başarılı oyuncularından biri olan ve Şefkattepe dizisinde Serdar Komutan karakterini canlandıran oyuncu Mert Kılıç, 1978 yılında Amasya’da dünyaya gelmiştir. Günümüz yılına (2013) göre 35 yaşında olan Mert Kılıç, Best Of The World yarışmasına katılarak derece almayı başarmıştır.

 

Ayrıca Mert Kılıç, oyunculuk eğitimini geliştirmek için Amerika’ya giderek orada Amerika’nın California eyaletine bağlı Los Angeles Beverly Hills Play House okulunda oyunculuk eğitimi almıştır. Los Angeles Beverly Hills Play House okulunda Milton Katselas yönetiminde oyunculuk eğitimini geliştiren Mert Kılıç, bunu eğitimden sonraki çalışmalarında da belli etmeyi başarmıştır.

 

Ayrıca Mert Kılıç’ın boyu 1,85 santimetredir.

 

Mert Kılıç bugüne kadar pek çok dizi projesinde yer almıştır.

 

Mert Kılıç Oynadığı Diziler:

Şefkat Tepe
Tatil Aşkları
Gurbet Kadını
Ateşten Koltuk
Asla Unutma
Kara Duvak


ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum