Bugün

14 °C

Yarın

18 °C
21.10.2013 14:33:19

Şefkat Tepe yeni bölüm fragmanı (123.bölüm) 26 Ekim 2013

Samanyolu'nun sevilen ve iddialı dizisi Şefkat Tepe'de gerilim hiç bitmiyor. Her cumartesi akşamı ekranlara gelen Şefkat Tepe son bölümü ile yine büyük beğeni topladı. Şefkat Tepe 123.bölüm fragmanı yayınlanmadı. Şefkat Tepe 123.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yerini alacaktır.
Şefkat Tepe yeni bölüm fragmanı (123.bölüm) 26 Ekim 2013

Şefkat Tepe yeni bölüm fragmanı her hafta olduğu gibi bu hafta da yine spothaber.com'da yerini alacaktır. Şefkat Tepe yeni bölümü ile yine heyecan dolu bir bölüm olacak. Şefkat Tepe yeni bölüm fragmanı sitemizde yerinde olacaktır. Şefkat Tepe 123.bölüm ile 26 Ekim 2013 cumartesi akşamı Samanyolu Televizyonu'nda olacak. 

 

Şefkat Tepe her cumartesi akşamı olduğu gibi yine karşımızdaydı. Serdar Komutan ve askerlerinin o muhteşem hikayesi her hafta olduğu gibi bu haftada bizlerleydi.

 

Şefkat Tepe 123.bölüm fragmanı yine sitemizde yerini alacaktır. Şefkat Tepe yeni bölüm ile ekranlarda fırtınalar estirdi.

 

Heyecanın bir an bile eksik olmayacağı Şefkat Tepe’in son bölümünde; Celil ortaya çıkmış, örgüte tek başına meydan okumaktadır. Rojava bölgesinin çeşitli yerlerine zaman ayarlı bombalar yerleştiren Celil, şart olarak da, Savama ajanlarının derhal Suriye’den çıkartılmasını gösterir. Deliye dönen Cemal işkenceyle konuşturamadığı Celil’i ikna etmek için, karısı ve bebeğini kaçırır. Şahin ise geri döner fakat Aslı’nın evlilik hazırlığında olduğunu görüp yoluna çıkmama kararı alır. Diğer yandan Serdar ve Doktor, Celil’i bulmak için mücadele verir

 

Serdar Komutan ve askerlerinin destansı hikayesi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Terörün çirkin yüzünün tüm şiddetiyle yaşandığı yıllarda, Güneydoğu halkı için huzurlu günler oldukça uzakta gibi görünmektedir. Fakat kirli oyunlarıyla insanları kullanan terör örgütünün hesaba katmadığı bir şey vardır: Sungurlar Timi. Şefkat Tepe, heyecan ve aksiyon dolu sahneleriyle gerçek bir ekran fenomeni.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum