Bugün

19 °C

Yarın

27 °C
04.11.2013 15:10:36

Serenay ile Çağatay Ulusoy aşk mı yaşıyor! Şok gelişmeler

Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy arasında ortaya atılan dedikodu gündeme bomba gibi düştü. İkili arasında aşk mı başladı. Yaman ve Mira'yı canlandıran ikili dizide kolan aşktan etkilenip aşka mı koştu? Serenay Sarıkaya Çağatay Ulusoy aşkı olur mu bilinmez ama olursa bombanın alası olur.
Serenay ile Çağatay Ulusoy aşk mı yaşıyor! Şok gelişmeler

Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy sevgili mi? Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya arasında aşk mı başladı? Görünenler öyle ki çift dün bir mekanda birlikte sarmaş dolaş eğlendi ve mekanı el ele terk etti. Akıllar iyice karıştı. Daha öncede  Serenay Sarıkaya'nın Kıvanç Tatlıtuğ ile sevgili olduğu dedikodusu dolaşıyordu. Bir dizi aşkı daha mı gerçek oldu.

Son yılların bir modası da dizi aşkları. Dizide başrol oynayıp birbirlerine aşık olan başrol oyuncuları gerçekk hayatta da sevgili oluyorlar. Bir dizi aşkı daha patlak verdi. Med Cezir Dizisi'nin başrol oyuncuları Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy dün bi,rlikte bir mekana eğlenmeye gitti. İkili mekanda sarmaş dolaş kimseye aldırış etmeden eğlendi. Çağatay gazetecilerin içerde olduğunu son anda fark etti ancak iş işten çoktan geçmişti. İkilinin daha sonra mekanı el ele terk ettiği de söyledniyor.

Önceki günlerde de Kıvanç ile Serenay Arasında aşk olduğu yazılıp çizilmişti.


SON ANDA FARK ETTİ!

Çağatay Ulusoy, saatler 02.30′u gösterdiğinde Serenay Sarıkaya ile müdavimi olduğu Emirgan’daki La Boom isimli mekana girdi. İkili, aradan sadece 10 dakika geçtikten sonra sarmaş dolaştı. Etraftaki kimseyi umursamayan Sarıkaya ile Ulusoy, içeride gazetecilerin olduğunu son anda fark etti.

EL ELE ÇIKTILAR

Kısa süreli şok" href="http://spothaber.com/arama/sok">şok yaşayan Çağatay Ulusoy, hemen mafyacılık oynamak için kolları sıvadı. Oyuncu, mekanda bulunan ve bir aşiretin liderinin oğlu olan arkadaşından yardım istedi. Gazeteciler; bu kişinin korumaları tarafından “Çağatay Bey ile Serenay Hanım’ın fotoğraflarını çekerseniz sizin için iyi olmaz” şeklinde uyarıldı! Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya, saatler 03.00′ü gösterdiğinde mekandan el ele çıktı.

BU İLK VUKUATI DEĞİL!

Gazetecilere karşı son derece agresif olan Çağatay Ulusoy, önceki akşam ilk kez gazetecileri tehdit etmedi. Ulusoy, bundan 6 ay önce de yine La Boom adlı mekanda bu kez Can Yurtsevdi aracılığıyla basın mensuplarına tehditler savurmuştu.

ADI KIVANÇ İLE ANILIYORDU

Serenay Sarıkaya’nın adı; geçtiğimiz hafta yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile anılmış; her iki taraf da dedikodularla ilgili suskun kalmayı tercih etmişti.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum