Bugün

16 °C

Yarın

16 °C
16.09.2013 08:26:43

Yetenek Sizsiniz animatör Emrah Aydoğmuş şovu kırdı geçirdi! Tıkla izle

Yetenek Sizsiniz'in dün akşam yep yeni bomba gibi bir yeni bölümü ekranlara geldi. Yetenek Sizsiniz'in dün akşam akılda en çok kalan ismi animatörlük yapan Emrah Aydoğmuş oldu. Emrah Aydoğmuş yaptığı gösteri ile hiç olmadığı kadar izleyicileri güldürdü. Animatör Emrah Aydoğmuş'un muhteşem şovu burada.
Yetenek Sizsiniz animatör Emrah Aydoğmuş şovu kırdı geçirdi!  Tıkla izle

Yetenek Sizsiniz'e katılan animatör Emrah Aydoğmuş yaptığı ilginç performansla yarışmacıları çok güldürdü. Animatör Emre Aydoğmuş sahneyi kahkahayla doldurdu. Acun Ilıcalı yarışmacıyı çok beğendi. Ve en çok güldüren yarışması seçti. Acun Hülya'yı da ikna edip yarışmacıyı kabul ettirdi.

Yetenek Sizsiniz'e katılan animatör Emrah Aydoğmuş sahneyi kahkalara boğdu. İzleyiciler arasından 3 kişiyi tesadüfen seçip sahneye götüren Emrah Aydoğmuş yaptığı gösteriyle izleyicileri ve Acun Ilıcalı'yı arkasına aldı. Acun Ilıcalı ve Hülya Avşar Emrah Aydoğmuş uzun süre tartıştı. Acun Ilıcalı Emrah Aydoğmuş'un ikinci tuıra çıkması için izleyicileri galeyana getirip Emrah'a hayır diyen Hülya Avşar'ı iklna etti.

Emrah Aydoğmuş'un performansı sahneyi çok güldürdü. Eser Yenenler hayır dedi. Acun Ilıcalı ise Hülya Avşar'a evet dedirtmeyi başaardı.  Emrah'ın balon şovu gülme krizlerine soktu. Turistlere yaptığı gösterinin çok beğenildiğini söyleyen Emrah, turistler gösteriyi beğenince yarışmaya katılmış.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum