Bugün

21 °C

Yarın

21 °C
17.11.2013 22:06:04

Yetenek Sizsiniz Yarmagül'lü Sagett'in skeci çok güldürdü Bomba

Yetenek Sizsiniz'in son bölümüne katılan Sagett isimli grup sahneledikleri skeç ile herkesi kahkahalara boğdu. Yarmagül ve pısırık babasını konu alan skeçte birbirinden olağanüstü espiriler vardı..
Yetenek Sizsiniz Yarmagül'lü Sagett'in skeci çok güldürdü Bomba

Yetenek Sizsiniz'in son bölümüne katılan Sagett isimli grup sahneledikleri skeç ile herkesi kahkahalara boğdu. Yarmagül ve pısırık babasını konu alan skeçte birbirinden olağanüstü espiriler vardı..

Yarmagül'ün erkek arkadaş bulmasını canlandıran ekip salondan bol bol alkış aldı.. Kızları Yarmagül'ün erkek arkadaşıyla olan diyaloglarıyla çok güldüren ekibin oğulları ise taktire şayandı..

Oğulları komser Kerim'in evleneceğini duyan aile önce izin vermesede kızın ailesinin trilyoner olduğunu duyunca izin verdi fakat Kerim'in kız arkadaşının eski sevgilisi evlerini basıp Kerim'i vurmasıyla skeç bitti..

Eser Yenen'ler yarışmacıların performansını ve skeçlerini çok beğendiğni söyledi.. Bütün oyunculukları muazzam olarak Eser Yenenler bütün oyunculuklara hayran kaldığını söyledi.. 

Hülya Avşar skeci çok beğendiğini ve herşeyin dozunda olduğunu söyledi. Acun Ilıcalı ise ekibin yaptığı gösteriyi çok başarılı bulduğunu ve finale yüzde yüz gidebileceğini söyledi..

Sagett  ekibi 3 evet alarak 2. tura yükseldi..

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum