Bugün

13 °C

Yarın

21 °C
12.07.2013 00:00:00

Zehra Çilingiroğlu'nun Bikinili Pozunu Instagram'da Paylaştı Olay Oldu

Güzel sanatçı Hülya Avşar'ın ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızları büyüyor. Gün geçmiyor ki bir skandala imza atması. Babası ve annesi o kadar titiz davranıyor ki bu konuda ama Zehra Çilingiroğlu yasakları delmeyi seviyor. Zehra son olarak bikinili pozunu sosyal paylaşım sitesinde paylaştı.Bakalım Kaya Çilingiroğlu bu duruma ne diyecek?
Zehra Çilingiroğlu'nun Bikinili Pozunu Instagram'da Paylaştı Olay Oldu

Annesi Hülya Avşar'la Çeşme'de tatil yapan Zehra'nın plaj pozu, bir arkadaşı tarafından Instagram'da paylaşıldı.

Zehra Çilingiroğlu'nun verdiği bu poz annesi Hülya Avşar'ın gençlik yıllarını anımsattı.

 

Son zamanlardan gündemden düşmeyen isimlerden biri haline gelen Zehra Çilingiroğlu, ilk olarak magazin basınına bomba gibi düştüğü ‘demlik fırlatma’ olayı ile dikkatleri üzerine çekmiş ve herkese ‘Bu kız hangi arada bu kadar büyüdü’, dedirtişti. Ardından basın mensuplarının ilgisini çeken isimlerden biri haline gelen henüz 16 yaşındaki Zehra Çilingiroğlu, yaz tatilinde de kameralardan kaçamadı.
Annesi ve teyzesiyle birlikte Alaçatı’da tatile başlayan Zehra Çilingiroğlu, onlardan çok kendi arkadaşlarıyla bir arada olmaya çalışıyor. Geçtiğimiz gün yine bir kız arkadaşıyla plajda görüntülenen Zehra, sörf yapanları dikkatle izledi. Uzun süre sörfçüleri izleyen ve sörfe merak saldığını bir an bile gözlerini kaçırmadan izlemesiyle belli eden Zehra, basın mensuplarının gözünden kaçmadı. Sörf hakkında ne düşündüğü sorulan Zehra Çilingiroğlu, daha önce hiç denemediğini ve deneme istediğini dile getirerek, “Şimdilik vazgeçtim. Ama bir gün yapacağım”, dedi. 

 

2013

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum