Bugün

17 °C

Yarın

21 °C
14.11.2013 11:13:15

Sarıgül Ankara'dan mı aday olacak?

Sarıgül Ankara'dan mı aday olacak? Chp Ankara'dan bir aday bulamadı mı? Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'ten şok iddia!!! Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkan Adaylığı için Mustafa Sarıgül'e Adaylık teklifinde bulunduğunu açıkladı...
Sarıgül Ankara'dan mı aday olacak?

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, yerel seçimlerde CHP'nin Ankara adayı ile ilgili bir iddiada bulunarak, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı için Mustafa Sarıgül'e teklif götürdüğünü ancak Sarıgül'ün teklifi kabul etmediğini söyledi.

Gökçek, "Kılıçdaroğlu, Sarıgül'e teklifte bulundu, o da kabul etmedi. O İstanbul'u istiyor, Kılıçdaroğlu Ankara'yı teklif ediyor" ifadelerini kullandı.

Kral FM'de yayınlanan ‘Mehmet'in Gezegeni' programına konuk olan Gökçek, yerel seçimde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday gösterilmezse ne yapacağını da açıkladı.

CHP'nin İstanbul adaylığı konusunda Gürsel Tekin'in daha şanslı olduğu ileri süren Gökçek, kendi adaylığına ilişkin de açıklamalarda bulundu. Gökçek, aday gösterilmezse üzüleceğini ve emekli olacağını söyledi.

Emeklilik dönemi için medyayı işaret eden Gökçek, "Üzülürüm, üzülürüm... Emekli oluruz ne yapalım. Programcı mı olurum yoksa bir televizyonda yöneticimi olurum bilmiyorum ama iyi yaparım o işi, ona inanıyorum. İkisi de olurum hem yönetirim hem program yaparım..." şeklinde konuştu.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum