Bugün

21 °C

Yarın

21 °C
03.12.2012 00:00:00

Muslera Braga maçında oynayacak mı?

Galatasaray'ın başarılı file bekçisi Fernando Muslera'nın Gaziantepspor maçında sakatlanması üzerine yönetim seferberlik ilan etti. Muslerayı en kısa sürede takıma döndürmek isteyen yönetim ve sağlık ekibi Muslera'nın tdaviye olumlu yanıt vermesi üzerine sevince boğuldu. Muslera Braga maçında olacak mı?
Muslera Braga maçında oynayacak mı?

 

Fernando Muslera'nın Gaziantepspor maçında yaşadığı sakatlığın ardından Braga maçından önce büyük bir şok" href="http://spothaber.com/arama/sok">şok yaşayan Galatasaray'da adeta seferberlik ilan edildi. 

Umut Bulut ve Johan Elmander'e uygulanan kök hücre tedavisi olumlu sonuç vermesinin ardından aynı tedaviyi Muslera'ya da uygulayan Galatasaray Sağlık Kurulu, Uruguaylı file bekçisini kısa bir süre içerisinde takıma döndürmeyi başardı.

Galatasaray'ın Braga ile oynayacağı maç öncesi Portekiz kafilesinde yer alacak olan Uruguaylı kalecinin karşılaşmada forma giyip giymeyeceğine ise son antrenmanda karar verilecek. 

Portekiz'de yapılacak olan son antrenmanda bir kez daha denenecek olan Muslera'nın bu karşılaşmada forma giymek istediğini ancak teknik direktör Fatih Terim'in konu hakkındaki kararını Sağlık Kurulu'ndan gelecek olan rapor doğrultusunda vereceği belirtildi.

TAFFAREL VE HASAN ŞAŞ DEVREDE 

Oyuncunun geleceğini tehlikeye atmamak için Sağlık Kurulu'nda gelecek olan "oynayabilir" raporunu bekleyen Terim, diğer bir yandan da Ufuk Ceylan'ı hazırlaması için Taffarel'e özel talimat verdi.

Göreve geldiği günden bu yana Ufuk Ceylan'a 4 maçta görev veren Terim, 27 yaşındaki file bekçisi ile yaptığı görüşmede Braga maçına kaleyi kendisinin koruyacakmış gibi hazırlanmasını istedi. 

Antrenmanlarda Ufuk ile yakından ilgilenen Taffarel'e bu konuda yardımcı olan isimlerden biri de Hasan Şaş... Ufuk Ceylan ile özel bir görüşme yapan Hasan Şaş'ın 27 yaşındaki file bekçisinin moralini yüksek tutması için büyük bir çaba sarfettiği öğrenildi.

 

Spot Haber

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum