Bugün

19 °C

Yarın

19 °C
09.11.2013 12:08:35

Türkiye Belarus maçı ne zaman, saat kaçta? A Milli Beyaz Rusya...

Beyaz Rusya olarak hafızalara kazınan ve aslı ismi Belarus olan ülke ile Türkiye A Milli futbol takımımızın maç tarihi belli oldu. Türkiye Belarus maçı ne zaman, aat kaçta? Türkiye A Milli takımı ile Belarus 19 Kasım 2013 saat 20.00'de karşı karşıya gelecekler.
Türkiye Belarus maçı ne zaman, saat kaçta? A Milli Beyaz Rusya...

Türkiye'de Beyaz Rusya olarak dillendirilen Belarus takımı, Türkiye'de A Millilerler bir maç gerçekleştirecek. Maçın tüm ayrıntıları belli oldu. Türkiye Belarus maçı ne zaman, saat kaçta? 19 Kasım 2013 salı akşam saat 20.00'de başlayacak olan Türkiye Belarus maçı'nın hakemi ise İspanyol Antonio Mateu Lahoz olacak.

A Milli Futbol Takımı 29 Kasım'da Belarus'la karşı karşıya geliyor. Türkiye'nin Belarus'la yapacağı hazırlık maçı'nın hakemleri açıklandı.

Türkiye kendi evinde ağırlıyacağı Belarus Türkiye maçını Antonio Mateu Lahoz yönetecek. 19 Kasım'da oynanacak maç saat 20.00'da başlayacak.

A Milli Futbol Takımı'nın 19 Kasım Salı günü Belarus ile oynayacağı hazırlık maçının hakemleri belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Mersin Tevfik Sırrı Gür Stadı'nda saat 20.00'de başlayacak karşılaşmayı İspanya Futbol Federasyonu'ndan Antonio Mateu Lahoz yönetecek. Lahoz'un yardımcılıklarını Pau Cebrian Devis ve Javier Aguilar Rodriguez'in yapacağı, Javier Estrada Fernandez'in ise karşılaşmada dördüncü hakem olarak görev alacağı bildirildi.

Türkiye Belarus karşılaşmasını İspanyol Futbol Federasyo'nundan Antonio Mateu Lahoz yönetecek. 

Lahoz'un yardımcılıklarını Pau Cebrian Devis ve Javier Aguilar Rodriguez'in yapacağı, Javier Estrada Fernandez'in ise karşılaşmada dördüncü hakem olarak görev alacağı bildirildi.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum