Bugün

21 °C

Yarın

21 °C
01.10.2013 13:30:21

Güncelleme Galaxy S4, S3 ve Galaxy Note 2'ye ne zaman gelecek?

Android 4.3 güncellemesinden bahsediyoruz evet. Bu yeni işletim sistemi güncellemesinin Galaxy S4, S3 ve Galaxy Note 2'aye ne zaman geleceği merakla beklenirken, kullanıcılar da bu tarihi dört gözle bekliyor.
Güncelleme Galaxy S4, S3 ve Galaxy Note 2'ye ne zaman gelecek?

Android 4.3 güncellemesinin hangi ceplere, ne zaman geleceğiyle ilgili bilgiler, bir Fransız mobil operatör tarafından dile getirildi.

Fransız taşıyıcı SFR'nin yayınladığı tabloda güncellemelerin Fransa'da ne zaman dağıtılmaya başlanacağı bilgisi veriliyor. Tabloda Galaxy S4, Galaxy S3, Galaxy Note 2 ve HTC One'ın Android 4.3'ü ne zaman alacaklarını görmek mümkün.

SFR'ye göre Galaxy S4, 4.3 güncellemesini Ekim'de alacakken Galaxy S3 ve Galaxy Note 2,Kasım veya Aralık ayında Android 4.3'e yükseltebilecekler. SFR'nin tablosuna göre bu cepler, güncellemeyi KIES veya Wi-Fi üzerinden yükleyebilecekler. HTC One ise Ekim'de Android 4.3 güncellemesini alacak.

Galaxy S4 Active, S4 Zoom veya S4 Mini'nin Android 4.3'e ne zaman yükseltileceği ise belirsizliğini konuyor. Android 4.3 ile beraber gelen yenilikler arasında Bluetooth LE desteği ve Samsung'un yeni akıllı saati Galaxy Gear'a sunulan destek var.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum