Bugün

16 °C

Yarın

16 °C
17.10.2013 13:50:11

3 Adam bu haftaki konukları kim? 3+1 konukları fragman 19 Ekim 2013

Bu hafta 3 Adam'ın konuklarının kim olduğu merak ediliyor. İlk haftasında Murat Boz'u konuk ederek büyük bir çalkantı yaratan 3 Adam; Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un TV gece şovunun bu haftaki konukları kim? 3+1 eski isimli 3 Adam, bu hafta 19 Ekim 2013 cumartesi akşamı Star TV'de.
3 Adam bu haftaki konukları kim? 3+1 konukları fragman 19 Ekim 2013

Bu hata 3 Adam fırtınası kaldığı yerden devam edecek. İlk bölümünde Murat Boz'u ağırlayarak resmen gündemi sallayan eski adı 3+1 olan, yeni yayın döneminde ise 3 Adam ismiyle boy gösteren Star TV'nin tutulan gece şovu 3 Adam bu cumartesi akşamı yeniden sevenleriyle buluşacak. Peki, bu haftaya damgasını vuracak olan isimler kimler? Bu hafta 3 Adam'ın konukları kim?

Geçen haftaya damgasını vuran Yılmaz Vurak skeci, Youtube'da çok izlenilenler listesine girmeyi başarmıştı. Önceki hafta da, O Ses Türkiye skeciyapılmış ve yine çok izlenmişti. Bakalım bu haftaya hangi konular ve hangi konuklar damgasını vuracak? Henüz 3 Adam'ın konukları belli değil. Fragmanı da henüz yayınlanmamış olan 3 Adam'da tablo netleşir netleşmez Spothaber.com'da olacak. 3 Adam'ın bu haftaki konukları kim? Belli olunca söylenecek.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum