Bugün

13 °C

Yarın

21 °C
08.10.2013 16:15:51

3 Adam Murat Boz O Ses Türkiye skeci video izle 'Muraaad' 3+1 şov

Geçtiğimiz haftaya damgasını vuran 3 Adam şovunda Murat Boz çok konuşuldu. Konuk olan Murat Boz, O Ses Türkiye yarışmasındaymış gibi bir skeç çekti. İbrahim kırmızı elbisesiyle Hadise oldu, Oğuzhan Ebdu Gündeş, Eser ise Gökhan oldu. 3 Adam 3+1 O Ses Türkiye skeç video izle.
3 Adam Murat Boz O Ses Türkiye skeci video izle 'Muraaad' 3+1 şov

Bu haftaya damgasını vuran TV olayı tabi ki 3 Adam şovu için hazırlanan O Ses Türkiye yarışması skeciydi. Sosyal medyaya da damgasını vuran skeç, O Ses Türkiye'yi ve jüri üyelerini tiye alıyordu. Eser Yenenler Athena Gökhan Özoğuz, Oğuzhan Koç Ebru Gündeş ve İbrahim Büyükak kırmızı elbisesiyle Hadise olmuştu. 3 Adam skeci izle.

Dün akşam ekranlara gelen O Ses Türkiye yarışmasında da gösterilen ve çok büyük ilgi çeken O Ses Türkiye skecinde mizansen olarak bir yarışmacı geliyor ve jüri üyeleri yarışmacıyı tavlamaya çalışıyor. Tabi ki O ismin Murat Boz'un gerçek hayattaki sevgilisi olduğunu nereden bilebilirdik. Eliz Sakuçoğlu ismindeki Murat Boz'un sevgilisi bir hayli çetin ceviz çıktı ve Murat'ın hakkından geldi.

Yakışıklı oyuncu Murat Boz, son olarak Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un yeni sezona başladığı 3 Adam gece şovuna konuktu. Önceden çekilen O Ses Türkiye skecinde mizansen olarak yarışmacı olan kadın Murat Boz'un sevgilisi çıktı. İşte çok merak edilen ve kıskanılan Murat Boz'un sevgilisinin videosu Spothaber.com'da.


Biz o ismi Murat Boz'un stil danışmanı olarak tanıdık. Sonrasında Bodrum'da öpüşürken yakalandı. Şimdi ise 3 Adam isimli gece şovunda O Ses Türkiye skeci çekildi. İbrahim Büyükak Hadise oldu, Oğuzhan Koç Ebru Gündeş oldu, Eser ise Athena Gökhan oldu. O skeçte yarıçmacı olarak katılan isim ise Murat Boz'un sevgilisinden başkası değildi. Eliz Sakuçoğlu ismindeki Murat Boz'un çok merak edilen sevgilisi nihayet gizemli perdesini sevenlere kendini açtı. 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum