Bugün

19 °C

Yarın

19 °C
03.11.2013 20:37:06

3 Adam son bölüm tek parça izle Mustafa Topaloğlu 2 Kasım 2013 bölümü Video

3 Adam'ın dün akşam yayınlanan bölümüne Yetenek Sizsiniz'e damgasını vuran Savaş Keskin ve köpeği Mate canlı yayına katıldı. İbrahim Büyükak, Eser Yenenler ve Oğuzhan Koç Mate'in performansıyla ilgili bol bol şakalar yaptılar. Yaptıkları skeçlerle beğeni kazanan 3 Adam'ın dün ki konuğu Mustafa Topaloğlu idi. Uzaylı olduğunu yıllardır iddia eden şarkıcı anlattığı anılarla herkesi kahkahaya boğdu... 3 Adam Mustafa Topaloğlu skeci spothaber.com'da. Tıkla 3 Adam'ın en son yayınlanan bölümünü 2 Kasım 2013 bölümünü izle.
3 Adam son bölüm tek parça izle Mustafa Topaloğlu 2 Kasım 2013 bölümü Video

Yetenek Sizsiniz'e damgasını vuran Savaş Keskin ve köpeği Mate canlı yayına katıldı. İbrahim Büyükak, Eser Yenenler ve Oğuzhan Koç Mate'in performansıyla ilgili bol bol şakalar yaptılar.

İbrahim Mate'den çok korktuğunu söyledi. Hayvanları sevdiğini fakat dokunmaktan korktuğunu söyleyen İbrahim Büyükak Mate ile resmen köşe kapmaca oynadı..

3 Adamın yayınlanan son bölümünde yine şahane bir skeç hazırlayan 3 kafadar Mahmut Usta sucukları skeciyle herkesi çok güldürdü. Eline gitarını alan Oğuzhan Koç kendi yazdığı Gerizekalı sevgilim benim şarkısını seslendirdi. Oğuzhan'ın çok duygusal bir şarkı gibi seslendirdiği Gerizekalı sevgilim benim şarkısı internet fenomeni olmaya aday..

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum