Bugün

13 °C

Yarın

23 °C
19.09.2013 20:18:24

Aramızda Kalsın Star Tv canlı izle YENİ DİZİ

Can Yücel ve Binnur Kaya'nın baş rollerinde oynadığı Aramızda Kalsın dizisinin fragmanları büyük merak uyandırdı.. Bugün Star Tv ekranlarında başlayan Aramızda Kalsın bu gecenin reytinglerini alt üst edecek gibi..
Aramızda Kalsın Star Tv canlı izle YENİ DİZİ

Can Yücel ve Binnur Kaya'nın baş rollerinde oynadığı Aramızda Kalsın dizisi yeni sezonun en bomba dizilerinden biri olacak gibi. Fragmanları büyük yankı uyandıran yeni dizinin oyuncu kadrosu epey geniş..

Başrollerini Uğur Yücel, Binnur Kaya, Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk'un paylaştığı "Aramızda Kalsın" muhteşem bir kadro ile evlere şenlik eğlenceli bir dizi olacak gibi...

ARAMIZDA KALSIN KONUSU

Ömründe hiç başka bir şehre gitmemiş, otuz yaşında, iki çocuklu dul bir kadının hayatı eğlenceli bir peri masalına dönüşebilir mi? Bu hayat Yadigar'ınsa ve Hüsne, Bahattin, Civan ile yola çıkmışsa, evet! Yadigar'ın bu masalı yaşayabilmesi için, bazı kabusları görmesi gerekmişti. 
Yadigar, "Ömrümün en kara günü" dediği günde, ilk kez gerçek bir aileye ve büyük bir aşka; izleyiciler de özledikleri sıcak, samimi ve bir o kadar eğlenceli aileye kavuşacak.

ARAMIZDA KALSIN CANLI STAR TV İZLE

<iframe src="http://www.youtube.com/embed/vbkSlXt0GCk?feature=player_detailpage" width="640" height="360"></iframe>

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum