Bugün

21 °C

Yarın

21 °C
22.09.2013 22:11:01

Benim İçin Üzülme 34. bölüm Show Tv canlı izle (Tekrar)

Son bölümüyle seyirciyi ekranlara kilitleyen Benim İçin Üzülme tekrar bölümüyle bu akşam 22:00'da Show Tv ekranlarında yeniden gösterilecek.
Benim İçin Üzülme 34. bölüm Show Tv canlı izle (Tekrar)

Benim için Üzülme'de Avcıoğlu ailesi tatlı bir düğün telaşı içerisindedir. Uçurumdan atlayan Harun, kaçak durumuna düşer. Mustafa, Orhan’ın vurulmasını engellemeye çalışırken, Şahin ve Naz arasındaki ilişkiye tanık olan Bahar bir karar vermek zorundadır.

BENİM İÇİN ÜZÜLME SHOW TV CANLI İZLE

Benim için Üzülme'de Bu zorlu süreçte Bahar’ın destekçisi Sinan olacaktır. Irmak, sağlık sorunları nedeniyle kaldırıldığı hastanede, doktorun açıklaması üzerine büyük bir şok" href="http://spothaber.com/arama/sok">şok yaşar. Benim için Üzülme'de Niyazi ve Buke nikah masasına oturur. Genç çift bu sefer aradıkları mutluluğu yakalayabilecek midir?

Niyazi ve Buke’nin destansı aşkını anlatan dizinin tanıtımında, Buke’nin Harun ile, Niyazi’nin ise Filiz ile ele ele göz göze olması “ Benim İçin Üzülme’de neler oluyor?” dedirtti.

Şaşkınlık yaratan görüntülerin ardından 'Benim İçin Üzülme'nin sosyal medyadaki sayfalarına mesajlar yağdı.

Dizinin takipçileri, Buke’nin kendisini ölümle burun buruna getiren Harun ile, Niyazi’nin ise sevmediği Filiz ile olan romantik görüntülerine bir anlam veremedi.

Benim İçin Üzülme’nin yeni sezonunda neler yaşanacağı büyük bir merak konusu oldu.

Yine Salı günleri saat 20.00'de yayınlanacak olan dizi, 35. bölümüyle izleyenleri ekrana kilitleyecek.

Yeni sezonda Bahar ile Sinan'ın gizli aşkları ortaya çıkacak mı? Bahar ile Sinan aşklarını yaşamak için neleri göze alacaklar? Bahar'ın kocasının ölmesi Sinan'a olan aşkını itiraf etmesi için bir engel kalmadı..

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum