Bugün

21 °C

Yarın

21 °C
30.03.2013 00:00:00

Beyaz Show 29 Mart özeti izle. Atalay Demirci, Gülşen

Kanal D ekranlarında yayınlanan Eğlence Proğramı Beyaz Show yine herkesi ekran başına kitledi. Atalay Demirci , Gülşen Rüştü Reçber ve Eşi'nin konuk olduğu proğram'da kahkaha tufanları koptu. Beyaz Show 29 Mart özet izle. Beyazıt Öztürk'ün sununula ekrana gelen proğram'da eğlenceli dakikalar yaşandı. Beyaz Show 29 Mart özet izle. Atalay ve Beyaz karşı karşıya , Gülşen güzelliğiyle büyülerken Rüştü ve Işıl Reçber çifti uyumlu halleriyle beğeni topladı. Beyaz Show 29 Mart özet izle. Beyaz..
Beyaz Show 29 Mart özeti izle. Atalay Demirci, Gülşen

Beyaz Show 29 Mart 2013 Kanal D Konukları.Gülşen, Rüştü Reçber ve Işıl Reçber ile Atalay Demirci “Beyaz Show” da. Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta, pop müziğin güçlü isimlerinden Gülşen, Türk futbolunun efsane isimlerinden Rüştü Reçber ve eşi Işıl Reçber ile Yetenek Sizsiniz Türkiye programının birincisi Atalay Demirci konuk oluyor.

 

 Beyaz Show'un yeni bölümünde Atalay Demirci rüzgarı esti. Beyaz Rüştü ve Işıl Reçber çiftinden sonra Atalay Demirci'yi davet etti. Yetenek Sizsiniz'in birincisi Atalay Demirci bir anısını anlatmak isteyince eğlenceli anlar yaşandı. Beyaz'a sen ve siz demek arasında kararsız kalan Demirci Beyaz "sen anlat duruma göre karar veririz." dedi.

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum