Bugün

13 °C

Yarın

23 °C
26.10.2013 11:36:49

Beyaz Show Tarık Yiğit hızlı kitap okuma şampiyonu çocuk video izle.

Dün akşam Beyaz Show'a damgasını vuran isimlerden biri de Tarık Yiğit oldu. Kendisi henüz 12 yaşında, ancak hızlı kitap okumada şampiyon olmuş bir dahi. Günde 10 kitap okuyabildiğini söyleyen küçük Tarık, Beyaz Show'da herkesi şaşırttı. Saniyede sayfaları çevirerek kitabı bir kaç dakikada bitiren Tarık Yiğit'in videosu Spothaber.com'da.
Beyaz Show Tarık Yiğit hızlı kitap okuma şampiyonu çocuk video izle.

Dün akşam Beyaz Show'da Neslihan Atagül, Zeynep Çamcı, Kenan Sofuoğlu, Hattun ve Mirkelam konuktu. Ancak tüm bu ünlü isimlerinde yanı sıra, öyle bir yetenek daha Beyaz Show'da gösteri yaptı ki, görenler çok şaşırdı.

12 yaşındaki Tarık Yiğit, babası hızlı kitap okuma eğitmeni, kendisi de doğuştan yetenekli biri. Hızlı kitap okumada kendisini geliştirmiş ve yarışmalarda şampiyonluk kazanmış Tarık Yiğit. Özellikle dün akşam Beyaz Show'da yaptığı gösteri ile herkesi etkileyen hızlı kitap okyan çocuk Tarık Yiğit, dakikalar sonunda kendisine verilen kitabı okudu. Bu şekilde günde 10 kitap okuduğunu söyleyen Tarık Yiğit'in o şok" href="http://spothaber.com/arama/sok">şoke eden videosu Spothaber.com'da.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum