Bugün

14 °C

Yarın

19 °C
03.10.2013 15:42:24

Bir Milyon Kimin yarışmasının sunucusu belli oldu!

ATV ekanlarının yeni yarışma programı Bir Milyon Kimin'in sunucusu belli oldu. Okan Bayülgen, Gülben Ergen ve Bülent Özveren'in jürilik yaptığı yarışmayı Pelin Çift sunacak.
Bir Milyon Kimin yarışmasının sunucusu belli oldu!

Bir Milyon Kimin isimli yeni yarışma programında sunucu belli oldu. Ön elemelerde sadece jüri üyeleriyle idare edebilen program, artık canlı yayın formatına geçecek ve tam anlamıyla başlayacak. Jüri üyeleri ise birbirinden çılgın, Okan Bayülgen, Gülben Ergen ve Bülent Özveren. Sunucu ise henüz belli oldu. Buna göre, Bir Milyon Kimin yarışmasının sunucusu Pelin Çift oldu.

Ekim ayında başlayıp 31 Aralık gecesi sona erecek ve yarışmacılardan birisine mutlaka 1.000.000.TL büyük ödülü kazandıracak bilgi yarışması “Bir Milyon Kimin” sunucusu Pelin Çift oldu.

Kendisine, bilgisine güvenen ve 10.000 Soru-Cevap kitapçığına çalışan on binlerce kişi, şehir elemelerinde programın jüri üyeleri Okan Bayülgen, Bülent Özveren ve Gülben Ergen’in sorduğu 10 Soruya 10 Doğru cevap verebilmek için soğuk terler döktü.

19 FİNALİST SEÇİLİYOR

Ekim ayı ortasında yayına başlayıp 2014’ün ilk milyonerinin belirleneceği yarışmanın finalistleri 3 Ekim günü yapılacak Yarı Final elemeleri sonucunda belli olacak.

Şehir elemelerinde “Bir Milyon Kimin” jürisinin sorduğu 10 Soruya 10 Doğru cevap veren yüzlerce yarı finalist, yine 10.000 Soru-Cevap kitapçığından seçilmiş 100 Soru ile yarı finallerde birbirlerine karşı yarışacaklar.

En fazla doğru cevabı, en hızlı sürede cevaplayan 19 kişi, Ekim ortasında yayına başlayacak programın finalisti olacaklar.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum