Bugün

19 °C

Yarın

16 °C
08.10.2013 16:32:06

Çalıkuşu canlı izle Kanal D 3. yeni bölüm fragman video Kamran ve Feride...

Bu akşam Kanal D ekranlarına gelecek olan Çalıkuşu dizisi yine merakla bekleniyor. Feride ile Kamran arasında yaşananlar gönüllerde taht kurarken, Çalıkuşu dizisinin müdavimleri de şimdiden kendisini belli ediyor. Çalıkuşu canlı izle Star TV. Bu akşam Kanal D ekranlarında 3. yeni bölüm fragmanı ile saat 20.00'de kaçırmayın!
Çalıkuşu canlı izle Kanal D 3. yeni bölüm fragman video Kamran ve Feride...

Bu akşam Kanal D ekranlarında 3. yeni bölümüyle izleyicilerin kalbni çalacak olan Çalıkuşu dizisinde Feride ile Kamran, davranışlarıyla yine çok kızdıracak. Birbirlerine içten içe aşık olan gençler, bir türlü birbirlerine açılmayınca izleyenler sinir oluyor.

ÇALIKUŞU CANLI İZLE

Çalıkuşu dizisi Kanal D canlı izle" href="http://spothaber.com/arama/canli-izle">canlı izle. 3. yeni bölümünde Selim ile Kamran'ın inadına bir ilişkiye adım atacak olan Feride, Kamran'ın içten içe yapma deyişlerini de gururundan duymazdan geliyor. Birbirlerine olan tutkunluklarını gururları yüzünden birbirlerine bir türlü itiraf edemeyen, hatta kendilerine bile belli etmemeye çalışan Feride ile Kamran, romana göre de birbirlerine yıllarca kavuşamayacaklar...

Çalıkuşu 3. yeni bölüm fragmanı canlı izle Kanal D. 3. yeni bölüm fragmanını Spothaber.com farkıyla izleyebilirsiniz. Çalıkuşu dizisini bu akşam Kanal D ekranlarında saat 20.00'de izleyebilirsiniz.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum