Bugün

14 °C

Yarın

18 °C
03.09.2013 19:03:16

Esra Erol'la Evlen Benimle Fox TV Canlı izle

İzdivaç programlarının vazgeçilmez ismi Esra Erol yeni kanalı ile bomba gibi geldi. spothaber.com farkıyla Esra Erol'un programını canlı olarak izleyebilirsiniz.Programı aşağıdan izleyebilirsiniz.
Esra Erol'la Evlen Benimle  Fox TV Canlı izle


ATV'den Fox TV'ye geçen Esra Erol bomba gibi geldi. Haberevet.com farkıyla programı canlı olarak izleyebilirsiniz.

Son yıllarda hayatımıza çöp çatanlık pğrogramları girdi. İlk başlarda sadece yaşlıların katıldıkları evlilik programlarına son yıllarda rağbet fazla olunca artık gençlerde bu programlara iigi göstermeye başladı. Esra Erol'un sunudğu evlendirme programına ilgi oldukça yoğun oldu. Reytingleri sallayan Esra Erol'u kanallar adeta kapış kapış etti. Esra Erol'un programı FOX TV' ye transfer oldu. Hal böyle oluncada proramın kaç paraya transfer olduğu Esra Erol'ujn ne kadar kazanacağı konuşulup durdu. Konuşulan rakamlar dudak uçuklattı. Esra Erol bu dedikodulara sustu sustu sonunda patladı. İşte Esra Erol'dan şok" href="http://spothaber.com/arama/sok">şok açıklamalar.

Fox TV’ye transfer olan evlilik programı vesilesiyle bir araya geliyoruz Esra Erol’la. Erol, altı yılda evlenmesine vesile olduğu 300 çifte 2 Eylül’den itibaren yenilerini ekleyecek. Bir yandan yeni programın hazırlıkları, bir yandan ev taşıma telaşı, tatlı bir yorgunluk var üzerinde.Hep gülen ve klişe cümleler kuran kartondan bir ekran yüzü değil Esra Erol.

Röportaj sırasında, bazen hep aynı şeyi yapmaktan sıkıldığını, şehit haberlerinin geldiği günlerde programı sunarken kendini samimiyetsiz bulduğunu, RTÜK’ün bazı cezalarına kırıldığını, kapı kolu silmede ne kadar usta olduğunu, ikinci çocuğu ne zaman doğuracağına bir türlü karar veremediğini içtenlikle anlatıyor. Yardım eli uzattığı kadınları anarken gözleri doluyor, tabağındakilerden sevdiği bir şeyi elleriyle bana da ikram ediyor, iki yaşındaki oğlunun fotoğraflarını gösterip taklidini yapıyor.
Kendisi de kabul ettiği için rahatlıkla söyleyebilirim, sahiden “fırlama” bir tarzı var. Ağırbaşlı cümleler de kuruyor ama ciddi bir cümlesi bitmeden zıplamaya başlayıp kahkahalar atacak gibi bir hali var her zaman.<object width="100%" height="380" data="http://www.vidyoda.com/player/_vidyodaPlayer_fox.swf?autoLoad=true&autoStart=true&vidyodaLogo=false&channelID=hEhakZxcFB4=&categoryID=iyEFZ9rUac0=&rServer=rtmp://fox-l.mncdn.com/foxtv_web/foxtv3&live=true&strSource=rtmp://fox-l.mncdn.com/foxtv_web/foxtv3&mobileSource=&skinUrl=http://www.vidyoda.com/skin/foxSkin.swf&publisherLogo=&light=true&playerIdentity=vidyoda" type="application/x-shockwave-flash"> </object>

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum