Bugün

13 °C

Yarın

19 °C
23.09.2013 17:03:08

FOX TV canlı izle Esra Erol aşk kapıyı çaldığında - evlendirme programı linki

FOX TV ekranlarının çiçeği burnunda programı Esra Erol ile aşk kapıyı çaldığında programı reyting rekorları kırarak izleniyor. Evlendirme programlarında adeta bir marka olan Esra Erol, yeni yeni yuvalar kurarak gündüz kuşağını da dolduruyor. Esra Erol ile evlendirme programı canlı izleme linki Star TV linki Spothaber.com'da. Esra Erol ile evlendirme programı canlı izleme linki Star TV.
FOX TV canlı izle Esra Erol aşk kapıyı çaldığında - evlendirme programı linki

Esra Erol ile Aşk Kapıyı Çaldığında ismiyle FOX TV ekrablarında boy gösteren Esra Erol'un evlendirme programı 16.30'da başlıyor. Özellikle Avrupa ülkelerinde girişlerde sorun yaşayanlar için özel hazırladığımız bu haberde, ev hanımlarının programı kaçırmamaları için canlı izle" href="http://spothaber.com/arama/canli-izle">canlı izleme linki derledik.

ESRA EROL CANLI İZLE

Esra Erol halihazırda yaptığı programı bırakarak, FOX TV ekranlarında yepyeni bir programa başladı. Özellikle ev hanımlarını hedef kitlesi gözeten Esra Erol, düzey olarak da onlara yönelik bir program sunuyor. Esra Erol evlendirme programı Star TV canlı izleme linki Spothaber.com'da.
Esra Erol Kimdir?

Esra Erol Özbir (d. 12 Mayıs 1982, İstanbul), Türk sunucu.

Polis olan babasının 5 kız çocuğundan ortancasıdır. Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesiden mezun oldu. Ali Özbir ile evlidir. İdris Ali adında bir oğlu vardır.
Turkuaz (Kanal D)Siemens Mobile Kuşak Sunucu (Teknoloji TV)Dest-i İzdivaç (Flash TV)Esra Erol'la İzdivaç (Star TV)Esra Erol'da Evlen Benimle (atv)Esra Erol'la (FOX)

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum