Bugün

14 °C

Yarın

19 °C
30.10.2013 09:03:54

Hadise Murat Boz'u öptü kıpkırmızı dudaklarla! Murat'ın sevgilisi Eliz ne dedi? Video

Dün akşamki O Ses Türkiye yarışmasında yine Hadise ve Murat Boz flörtvari hareketlerle ilgi çekti. Kıpkırmızı bir ruj süren Hadise'ye, 'Kırmızı sana çok yakışıyor' diyerek kaşınan Murat Boz, Hadise'den öpücüğü kaptı. Hadise Murat Boz'u öptü, Murat'ın Sevgilisi Eliz Sakuçoğlu bakalım ne diyecek? İşte O Ses Türkiye'de dün akşam Hadise'nin Murat Boz'u öptüğü video.
Hadise Murat Boz'u öptü kıpkırmızı dudaklarla! Murat'ın sevgilisi Eliz ne dedi? Video

Dün akşam çok ilginç dakikalar O Ses Türkiye yarışmasına damgasını vurdu. Özellikle Hadise ve Murat Boz arasında sürekli aşk dedikodularının çıkmasına neden olan flörtvari haraketlere bir yenisi daha eklendi. 

Hadise, siyah kıyafetinin üzerine kırmızı ruj sürmüştü ve gerçekten de dikkat çekiyordu. Murat Boz, 'Kırmızı sana çok yakışıyor Hadise' dedi ve olanlar oldu. Herkes ıslıklar çaldı, 'oooo' sesleri havalarda uçuştu. Bunun üzerine Hadise, 'Bu kırmızı dudaklarla seni öpebilirim Murat' dedi. Hatta 'Muradd' dedi. Sonrasında yanağını Hadise'ye uzatan Murat Boz, güzel şarkıcıdan öpücüğü kaptı. Bu anlar O Ses Türkiye'ye damgasını vururken, özellikle Murat Boz'un sevgilisi Eliz Sakuçoğlu'nun konuya ilişkin yorumu çok merak edildi. 

İşte dün akşam O Ses Türkiye yarışmasında Hadise Murat Boz'u öptü videosu Spothaber.com'da.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum