Bugün

14 °C

Yarın

18 °C
05.06.2013 00:00:00

Karagül 11. son bölüm Fragman İzle Karagül'de bu hafta olacaklar heyecanlandırıyor be 2013

Karagül yeni fragmanı yayınlandı. Ece Uslu ve Yavuz Bingöl'ün baş rollerinde bulunduğu Karagül, izleyenlere adeta bir Zerda havası yaşatıyor. Bu hafta Karagül'de neler olacak? FOX TV'nin en yeni ve çiçeği burnundaki dizisi Karagül'de bu hafta Baran'ın yalanını öğrenenler büyük hayal kırıklığına uğrayacak. İlk defa yalan söyleyen Baran nasıl bir tepki görecek? Karagül yeni bölüm fragmanı izle. 7 Haziran 2013 cuma akşamı saat 20.30'da yayınlanacak olan 11. bölümde Karagül'de neler olacak?
Karagül 11. son bölüm Fragman İzle Karagül'de bu hafta olacaklar heyecanlandırıyor be 2013

Karagül yeni fragmanı yayınlandı. Bu hafta Karagül 11. son bölümde neler olacak? 7 Haziran 2013 cuma akşamı yayınlanacak olan Karagül dizisi, daha şimdiden geniş bir izleyici kitlesine sahip. Karagül dizisinde bu hafta neler olacak? Ece Uslu ve Yavuz Bingöl'ün baş rollerini paylaştığı Karagül dizisi yeni bölümüyle cuma akşamı saat 20.30'da FOX TV'de.

 

Karagül Bu Hafta Neler Oldu?

Narin'in çocuğu olmadığı için tedavi gördüğünü öğrenen Ebru şok" href="http://spothaber.com/arama/sok">şoke olur. Kadriye'nin konuyla ilgili söylediği şeyler kafasını daha da karıştırır. Ada'yı kurtaran ve kan veren kişinin Baran olduğunu öğrenmek ise Narin'i çileden çıkarır. Üstelik Baran kendisine ilk kez yalan söylemiştir. Recep'in Melek'e ulaşmak için denediği yollar, Kendal'ın daha radikal bir karar vermesine yol açar. Ada ve Maya okula başlarlar, ancak bu hem onlar hem de Baran için zor ve olaylı bir başlangıç olacaktır. Özlem bir yandan Ebru ve Narin arasındaki gerilimi tırmandırırken, diğer yandan Narin'in kısırlık mevzuunun peşine düşer. Ebru bir tartışma sırasında Narin'i en hassas yerinden vurur. Konakta herkes tarafından dışlandığına inanan Narin, son olarak Kendal'la takışır. Düştüğü yalnızlık ve öfkeyle Fırat'a sığınan Narin'i daha büyük bir darbe beklemektedir.

 

 

Karagül Geçen Hafta Neler Oldu?

Karagül'ün bir önceki bölümünde Ebru, Narin'in bebeği olmadığı için tedavi gördüğünü öğrendi. Şok olan Ebru, konuyla ilgili Kadriye'nin söyledikleri karşısında daha da şaşkına döndü. Narin, Ada'ya kan vererek onu kurtaran kişinin Baran olduğu gerçeğiyle sarsıldı. Kenda'sa Recep'in Melek'e her türlü yoldan ulaşmaya çalışması karşısında radikal bir karar almıştı. Maya ile Ada'nın okula başlaması oldukça olaylı oldu. Narin'in kısırlık mevzusunu deşen Özlem, Ebru'yla arasındaki gerginliği de tırmandırdı. Öyle ki Ebru, Narin'i en hassas olduğu konuda ağır yaraladı. Dışlandığını düşünen Narin, bundan dolayı Kendal'la da tartışmıştı. Bozuk bir psikolojiyle Fırat'a sığınan Narin'i kötü bir sürpriz beklemekteydi.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum