Bugün

14 °C

Yarın

18 °C
14.05.2013 00:00:00

Karagül 8. Bölüm Fragman İzle Yeni Bölümde Neler Olacak? FOX TV 17 Mayıs

Karagül dizisi 8. bölüm tanıtımı çıktı. Karagül dizisi yeni bölümde neler olacak? Ekranların çiçeği burnunda dizisi Karagül, 8. bölümünde Narin ile Murat'ın imam nikahlı olduğunu öğrenen Ebru şaşkına dönecek. Karagül yeni bölüm fragman. Ece Uslu ve Yavuz Bingöl'ün baş rollerini paylaştığı Fox TV dizisi Karagül, 8. yeni bölümüyle 17 Mayıs 2013 cuma akşamı Fox TV'de karşınızda olacak.
Karagül 8. Bölüm Fragman İzle Yeni Bölümde Neler Olacak? FOX TV 17 Mayıs

 

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Karagül, 17 mayıs 2013'te 8 yeni bölümüyle ekranlarda olacak.

Ebru kendisinden yıllarca saklanan sır karşısında şok" href="http://spothaber.com/arama/sok">şok olur. Hala Baran'ın kendi oğlu olduğunu bilmiyor birde bu gerçeği öğrenince Ebru'yu kim toparlar merak konusu.. Karagül yeni bölüm ile 17 Mayıs akşamı Fox Tv ekranlarında olacak.

 

haberevet.com/haber/20130514/685139/karagul-8-bolum-fragmani-izle-son-bolumde-neler-olacak.html" target="_blank">KARAGÜL 8. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Narin’in Murat’ın imam nikâhlı karısı olduğunu öğrenen Ebru şoka girer. Kendine geldiğinde geçmişin muhasebesini yapıp, bu sırrı bilenleri hesaba çeker. Bir an önce çocuklarıyla birlikte konaktan ayrılmayı düşünen Ebru İstanbul’daki yakın dostlarından kalacak yer için yardım talep eder. Ada kürtaj için bir yol bulmuştur, bir plan kurup Maya’dan yardım ister. Melek’le buluşmak için Savaşan’a giden Recep’i orada bir sürpriz beklemektedir. Planı maksadına ulaşan Özlem, Narin’i daha da zor durumda bırakmak için Kendal ve Narin’le ilgili olan şüphesini konaktan biriyle paylaşır. Ayşe’yle yakınlaşan Baran ilk defa Ayşe’yle bir sırrını paylaşır. Ada ve Maya hastanede bir sürprizle karşılaşırken, Ebru’nun konaktan ayrılma kararı beklenmedik sonuçlara yol açar.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum