Bugün

16 °C

Yarın

26 °C
24.09.2013 21:25:09

Karagül son bölüm full tek parça izle 14. bölüm yeni fragman izle

FOX'ta Cuma akşamları ekrana gelen ve AVŞAR Film'in yapımcılığını üstlendiği "Karagül" dizisinin ikinci sezona bomba gibi bir başlangıç yaptı. Karagül dizisi 2. sezonuna 20 Eylül Cuma başladı.
Karagül son bölüm full tek parça izle 14. bölüm yeni fragman izle

FOX'ta Cuma akşamları ekrana gelen ve AVŞAR Film'in yapımcılığını üstlendiği "Karagül" dizisinin ikinci sezonunun başlangıç tarihi belli oldu. Karagül dizisi 2. sezonuna bu akşam 20 Eylül Cuma başladı.

Narin’in intiharı ile birlikte konağın içinde zaten durulmayan sular başka bir dalga ile yeniden alt üst olur. Ebru’nun Narin’in yazdığı intihar mektubunu bulmuş olması konakta tüm dengelerin değişmesine sebep olacaktır.

Bu durumdan en çok, intihara kendisinin sebep olduğunu düşünen Fırat etkilenir. Bir tarafta gerçeği biliyor olmanın verdiği ağırlıkla Ebru’nun yüzüne nasıl bakacağını bilemezken, diğer yandan öz kardeşinin ölümü bile göze alması, Fırat için çok zor bir dönemin başlangıcıdır.

Kadriye ana, Narin için canını dişine takmış koşturan, Narin’e ilk müdahaleyi yaparak hayatını kurtaran Ebru’yu izlerken, vicdanının sesine kulaklarını tıkayamaz ve Kendal’a karşı Ebru’nun yanında yer almayı tercih eder. Bu da Kendal ve Narin’in Ebru’ya olan öfkesini tetikler. Diğer yanda Recep elinde Kendal’ın hayatını bitirecek delilleri Melek’e kavuşabilmek için kullanmaya karar verir. Bu da Recep ve Kendal savaşının başlangıcıdır.

<iframe src="http://www.youtube.com/embed/d-ZDI8Gs-Zw?feature=player_detailpage" width="640" height="360"></iframe>

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum