Bugün

14 °C

Yarın

19 °C
18.10.2013 12:04:42

Kelime Oyunu Güldür Güldür oyuncuları bölümü. Tek parça izle

Dün akşam Show TV ekranlarının beğenilerek izlenilen yarışma programı Kelime Oyunu'nda Güldür Güldür isimi komedi programının oyuncuları konuktu. İzleyenleri kahkaha krizine sokan konuklar ve tabi ki Ali İhsan Varol muhteşemdi. İşte Kelime Oyunu'nun Güldür Güldür oyuncularını konuk ettiği o bölümün tek parça videosu Spothaber.com'da.
Kelime Oyunu Güldür Güldür oyuncuları bölümü. Tek parça izle

Dün akşam ekranlara konuk olan Kelime Oyunu yarışması yine Ali İhsan Varol'un şahane sunumuyla izleyenleri keyiflendirdi. Yarışmaya Güldür Güldür yarışması oyuncuları konuktu Her biri birbirinden espritüel olan yarışmacılar, gerçekten de başarılı performanslar sergilediler. Onur Atilla, Onur Buldu, Çağlar Çorumlu, Burak Topaloğlu ve Yavuzhan Doğan'ın konuk olduğu bölüm kahkahalarla geçti.

Yarışmanın başında Güldür Güldür oyuncularına fazla alkış gidince, Ali İhsan Varol biraz bozulmuş gibi yaptı. Yarışmanın bir bölümünde ise Ali İhsan Varol'u yarışmacı koltuğuna oturttular ve mizansen olarak yarıştırdılar. İlk yarışmacı 9300 puanla çok yüksek bir çıtaya start verdi. Kelime Oyunu dün akşam Güldür Güldür yarışmacılarının konuk olduğu bölümü tek parça Spothaber.com'da izleyebilirsiniz.

Kelime Oyunu Güldür Güldür bölümü henüz internette yayınlanmadı, yayınlanır yayınlanmaz burada olacak.

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum