Bugün

21 °C

Yarın

21 °C
25.09.2013 08:41:32

O Ses Türkiye Çiğdem Bezci'nin Seni Sana Bırakmam video izle (24.09.2013) Ebru'da...

Dün akşam yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında göz yaşları sel oldu aktı. Öyle içten ve öyle samimi bir yarışmacı O Ses Türkiye'ye geldi ki, jüri üyeleri göz yaşlarını tutamadı. O Ses Türkiye yarışması Çiğdem Bezci'nin o harika canlı performansı Seni Sana Bırakmam video izle.
O Ses Türkiye Çiğdem Bezci'nin Seni Sana Bırakmam video izle (24.09.2013) Ebru'da...

İbrahim Tatlıses'in dillere pelesenk olan harika eseri Seni Sana Bırakmam'ı dün akşam Acun Ilıcalı'nın O Ses Türkiye yarışmasında yorumlayan Çiğdem Bezci isimli yarışmacı duygu seli yarattı. Söylediği şarkıyla ve sahnedeki sözleriyle göz pınarlarını yaşartan Çiğdem Bezci, jüri üyelerini de duygusallığa gark etti.

O Ses Türkiye yarışması Çiğdem Bezci'nin canlı performansı Seni Sana Bırakmam videosu Spothaber.com'da. Hadise, Murat Boz, Gökhan ve Ebru Gündeş'ten dördünün de döndüğü Çiğdem Bezci, 4 yıl önce trafik kazası geçirmiş, bir bacağını bu kazada kaybetmiş... "Ama sesimi kaybetmedim" diyor Çiğdem Bezci, "benim gibilere de örnek olmaya geldim..."

Gerçekten de çok ilginç bir yaşam öyküsü, nişanlısıyla yağtığı kazada bir yıla yakın bir süre hastanede yatan, her gün nişanlısının adeta bir bebek gibi baktığı Çiğdem Bezci, daha sonra o şahane adamla evlenmiş, hatta 1.5 yaşında bir de bebekleri olmuş... Gerçekten işte has bir aşk hikayesi dedirtecek cinsten bir yaşam öyküsü...

İşte dün akşam O Ses Türkiye Çiğdem Bezci'nin Seni Sana Bırakmam şarkısının videosu:


ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum