Bugün

19 °C

Yarın

27 °C
21.09.2013 09:25:50

O Ses Türkiye ne zaman, saat kaç, izle, fragman video izle 21 Eylül 2013

Bu sene Acun Ilıcalı'nın O Ses Türkiye yarışması fırtınayla başladı. Öyle ki, jüri üyeleri Hadise, Murat Boz, Ebru Gündeş ve Gökhan Özoğuz yarışmacıları kendi takımına çekebilmek adına her yolu mübah görüyor. Bugünlerin en bomba reyting rekorlarını kıran O Ses Türkiye yarışması ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Bu akşam, yani 23 Eylül 2013'te yeni bölüm yayınlanacak. O Ses Türkiye izle, canlı izle, özet izle.
O Ses Türkiye ne zaman, saat kaç, izle, fragman video izle 21 Eylül 2013

Acun Ilıcalı'nın en nadide yarışma programlarından O Ses Türkiye, bu akşam ekranalara gelecek. O Ses Türkiye'nin bilindiği üzere çok fazla hayranı var ve bu yüzden yarışma reyting rekorları kırma konusunda da iyiden iyiye üstad olma aşamasına geldi.

Bu sene 3. kez gerçekleşen programda ilk yıl Murat Boz, ikinci yıl ise Mustafa Sandal birinci çıkarmıştı. Şimdi ise Ebru Gündeş, Athena Gökhan Özoğuz ve Ebru Gündeş arasından bakalım kim birinciyi belirleyecek. Bu sene Hülya Avşar'ın jüri üyeleri arasında yer almaması ise büyük dikkat çekiyor. Bakalım bu yılki O Ses Türkiye'de bir sesslik, bir eksiklik hissedecek mi?

O Ses Türkiye canlı izle" href="http://spothaber.com/arama/canli-izle">canlı izle, video izle, Rıdvan Çelenk'in Sarı Gelin türküsünün canlı performansını izle. Spothaber.com'da bir şeyleri donmadan, kasmadan izleyebilirsiniz.

O Ses Türkiye pazartesi akşamı saat 20.00'de Star TV'de yayınlanacak.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum