Bugün

13 °C

Yarın

21 °C
30.10.2013 23:11:39

O Ses Türkiye son bölüm 11. bölüm full tek parça izle 29 Ekim 2013 bölümü

O Ses Türkiye dün akşam yayınlanan bölümüyle yine reytingleri alt üst etti. Geceye damgasını vuran olay ise Hadise'nin programda Murat Boz'u öpmesi oldu. Murat Boz Hadise'ye dönerek Hadise sana kırmızı çok yakışıyor deyince Hadise o kırmızı dudaklarımla seni öpmek istiyorum Murat dedi. Koltuğundan uzanıp Murat Boz'un yanağına bir öpücük konduran Hadise izleyen herkesi çok şaşırttı..
O Ses Türkiye son bölüm 11. bölüm full tek parça izle 29 Ekim 2013 bölümü

O Ses Türkiye'ye Tokat'tan katılan 17 yaşında ki Tuğçe Gül Hande Yener'in Kırmızı şarkısını seslendirdi.. Şarkıyı pek güzel seslendiremeyen yarışmacıya dönen jüri üyesi olmadı.

Hadise yarışmacının performansta çok heyecanlandığını ve çok aceleci olduğunu söyledi.. Murat Boz Hadiseye dönerek sana kırmızı çok yakışıyor Hadise dedi. Hadise O kırmızı dudaklarla seni öperim Murat dedi ve yanağına öpücüğü kondurdu.

BÜtün salon Hadisenin Murat Boz' öptüğü sahnede şok" href="http://spothaber.com/arama/sok">şok oldu. Murat Boz Hadise'ye diğer yanağımdanda öp şansım olsun dedi. Hadise Murat Boz'u üç kere öptü..

Ali Ertuğrul Dadaloğlu efsane şarkıyı çok güzel söyledi 

O Ses Türkiye'ye Ankara'dan katılan Ali Ertuğrul isimli yarışmacı Dadaoğlu'nu seslendirdi.. Çok etkileyici bir sese sahip olan yarışmacı bütün jüri üyelerinin kafasını karıştırdı. 

Gökhan yarışmacıyı dinlerken ağzı açık kaldı.. Şarkıyı seslendirirken hayallere dalan jüri üyeleri şarkının bitmesiyle şok yaşadılar. Gökhan şarkıyı daha dinlemeye devam ederken bir anda bitince isyan etti. 

Hadise yarışmacının sesinin çok farklı olduğunu ve bu sesin hiç kaçırılmayacak bir ses olduğunu söyledi..

Eşref Kurtkayası Englishman İn New York'u mükemmel seslendirdi 

O Ses Türkiye'ye Ankara'dan katılan Eşref Kurtkayası yarışmaya kuzenini getirdiği sırada tesadüfen katılmış.  Çok farklı bir sese sahip olan yarışmacı Sting'in unutulmaz şarkısı Englishman İn New York şarkısını çok güzel seslendirdi.

Gökhan yarışmacıya döndüğünde yarışmacının şarkıyı çok güzel seslendirdiğini söyledi. Eşref'e dönen Ebru Gündeş yarışmacıya Murat'ın takımında senin sesinden çok fazla var ama bende hiç yok dedi.

Gökhan yarışmacının öğretmen olduğunu duyunca yine bam telinden vurmaya başladı. Hem öğretmen hemde şarkı söyleyen kişilerin çok hayran verici olduğunu söyledi..

Sesiyle Murat BOz ve Ebru Gündeş'i kendine hayran bırakan yarışmacı Ebru Gündeş'i seçerek takımına katıldı..


Alperen Benderlioğlu Islak Islak Performansı

O Ses Türkiye'ye İstanbul'dan katılan Alperen Benderlioğlu Cem Karaca'nın ölümsüz şarkısı Islak Islak'ı seslendirdi. Şarkıyı güzel seslendiren yarışmacıya dönen jüri üyesi olmadı.

Murat Boz bu şarkının çok güzel bir şarkı olduğunu ve onda yerinin ayrı olduğunu söyledi.. Gökhan O Ses Türkiye'ye neden katıldığını anlatırken Acun Ilıcalı heyecanla dinledi.

Rock gruplarının bu yarışmada daha çok görmek istediğini söyleyen Gökhan yarışmacıya telefon numarasını verdi..
Emre Şen Git şarkısını muazzam söyledi

O Ses Türkiye'ye İstanbul'dan katılan Emre Şen Sezen Aksu'nun git şarkısını seslendirdi. Güzel bir sese sahip olan yarışmacı iyi bir performans sergiledi ve şarkıyı Sezen Aksu'dan dinlercesine haz verdi.

Şarkıyı çok güzel okuyan yarışmacı Emre Şen'e Murat Boz ve Gökhan döndü. Murat Boz Emre bu şarkı benim için çok özel bir şarkı ve ben şarkının duygusunu aldım' dedi.

Gökhan '80'lerde bu şarkı çıktığında ben küçük bir çocuktum ve dinlediğimde ağlamaya başladım yani mahvetti beni bu şarkı' dedi. Emre Munat Boz'u seçerek takımına katıldı..
 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum