Bugün

16 °C

Yarın

26 °C
13.08.2013 00:00:00

Pis Yedili 77.bölüm fragmanı izle.. Rüzgar fırtınaya döndü..

Pis Yedili toparlanmaya çalışıyor. Paşa'nın gidişinin ardından sessizliğe bürünen Pis Yedili kalktığı yerden kalkmaya çalışıyor. Cimbom'un okula dönmesinin ardından Rüzgar ile tanışması çok gecikmez. Fatih ise Cimbom'un başına fena bela oldu. Pis Yedili çarşamba akşamı yine fırtınalar estirecek.
Pis Yedili 77.bölüm fragmanı izle.. Rüzgar fırtınaya döndü..

Rüzgar Pis Yedili'ye dahil olma çabasından. Trafo olumlu düşünürken Cimbom aynı görüşte değil. Rüzgar ise bu guruba girmeye çalışıyor. 

 

Günçiçek Fatih ile görüştü ve kendisini rahat bırakmasını ve yeni hayat kurmasını söyler. Peki bu durumu annesine nasıl anlatacak Günçiçek annesi malum Fatih'i damat olarak görmeyi çok istiyor ama Günçiçek için Fatih defteri çoktan bitmiştir. Günçiçek'in hayatına girecek olan isim ise Rüzgardır.. Rüzgar sadece Günçiçek'in hayatına girmek ile kalmayacak eksilen Pis Yedili'nin boşluğunu doldurmaya çalışır.

 

 

Ceyhun ise Zeynep ile Elçin arasında sıkışıp kalmıştır. Elçin hissetmiştir Zeynep'in başına bela olacağını aynen de öyle olmuştur. Zeynep beğeniyordurdur Ceyhun'u ama Ceyhun bunun farkında değil. Elçin ise kadınsal duyguları ağır bastığı için hissetmiştir Zeynep'in duygularını..

 

 

Trafo ve Karabiber aşkı.. Söylenecek çok söz yok çünkü olmadı bu aşk. Yakışmadılar birbirlerine.. Bir an önce farklı bir olay olmalı ve bu ikisi iki iyi arakadaş olarak hayatlarına devam etmelidirler. Yapmacık bir aşk oldu. Bu benim fikrim tabikide.. Hoş Songül'de benimle aynı fikirde olacak ki bunların ilişkilerine onay vermiyor.

 

Bakalım Rüzgar Pis Yedili'ye dahil olacak mı?

 

D. Yorgun

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum