Bugün

11 °C

Yarın

16 °C
21.08.2013 00:00:00

Pis Yedili CANLI izle yeni bölüm Show Tv izle

Pis Yedili yeni bölümü ile yeni aşkın başlangıcı oluyor. Rüzgar ile Cimbom arasında ilk etkileşimler oluyor. Cimbom Paşa!yı unutuyor. Okula yeni başlayan Rüzgar Cimbom'a karşı bir şeyler hissetmiştir. Öyle ki Fatih bile bunu anlamış Rüzgar' ile kapışmıştır.
Pis Yedili CANLI izle yeni bölüm Show Tv izle

Pis Yedili yeni bölümü ile ekranların en çok izlenen programları arasında girmeyi başardı. Cimbom ile Rüzgar arasında yaşananlar aşk dönüşecek. Rüzgar Pis Yedili 'ye dahil olmayı başardı. O artık Pis Yedili'nin yeni elemanı.. Günçiçek'in yeni aşkı olacak.

 

Şu sıralar Trafo ve Karabiber aşkıyla yetinen Pis Yedili izleyenleri dört gözle Günçiçek ve Rüzgarın aşkını bekliyor. Rüzgar kötü geçen çocukluğunu anlatınca Trafo ve Karabiber'e etkilendiler. Ondan önce Rüzgar'ın delikanlı davranışı da etkilemiştir Trafo'yu. Giden gitmiştir bir an önce yerine birinin gelmesi gerekiyor. Ve aranan kan bulundu işte Pis Yedili'nin 7.elemanı Rüzgar..

 

PİS YEDİLİ CANLI İZLE (SHOW TV)

 

 

Günçiçek'in başı fena halde belada Fatih bizim kıza aşık olmuştur. Oyun oynarken gerçek olan aşk hikayesi Günçiçek'in başına dert oldu. Fatih Günçiçek ile Rüzgar arasında yaşananlardan dolayı rahatsızdır. Rüzgar ile kapışan Fatih sıkıntı yaratmaya devam edecek En büyük gücü ise Günçieçk'in para göz annesinden alacak.

 

Orço ise uydurduğu yalanın mumu yatsıya kadar yanınca yine eline yüzüne bulaştırdı. Alice yine kavuşamayan Orço'nun çinliği hiç bitmek bilmiyor.

 

Rüzgar ve Günçiçek aşkının tohumları atılıyor.

 

D. Yorgun

 

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum