Bugün

14 °C

Yarın

18 °C
19.06.2013 00:00:00

Şefkat Tepe Yeni Fragman ( 116. bölüm Fragmanı ) General Osman'ın Emri

Samanyolu Tv Ekranlarının sevilen dizisi Şefkat Tepe fragmanı 116. bölüm yayınlandı. Sevilen dizinin son bölümünde olan olaylar bir sonraki bölümü iğle çeken izleyicileri merakta bıraktı. Bu hafta neler olacak? Şefkat Tepe fragmanı izle. 116. bölüm'de neler olacak? Yine olaylarla geçen haftanın ardından Serdar Komutan ve ekibi sınır dışı operasyonlarına devam ediyor. Sungurlar ekibi Muhaberat kampını yok etmek için sınır dışına geçer. Şefkat Tepe fragmanı izle. 116. bölüm fragmanı yayınlandı. General Osman’ın emir eri Ender, Farzan’ın tehdidiyle timin geçtiği güzergahları onlara rapor etmek durumunda kalır. İşte önümüzdeki Cumartesi olacak olaylar. Şefkat tepe 116. Son bölüm fragmanı izle. Spothaber.com'da
Şefkat Tepe Yeni Fragman ( 116. bölüm Fragmanı ) General Osman'ın Emri

STV Ekranlarında her cumartesi günü ekranlara gelen Şefkat Tepe 116. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sevilen dizinin geçen haftaki bölümü seyircileri bir hayli merakta bıraktı. Sınır dışına yapılan operasyonlar yine nefesleri kesti. Her Cumartesi Reyting sıralamasında en üste çıkan Şefkat Tepe 116. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Son fragmanlar spothaber.com'da.

 

MuHaberat kampını yok etmek üzere sınır ötesine geçen Sungurlar, gördükleri katliam ve zulüm karşısında dehşete düşer. Diğer yandan General Osman’ın emir eri Ender, Farzan’ın tehdidiyle timin geçtiği güzergahları onlara rapor etmek durumunda kalır. Timin hayatı ciddi anlamda tehlikededir.Öldürülmeye çalışılan Havin’le konuşmaya giden Aslı, hastanede Havin’in başında nöbet tutmaya çalışır. Havin ise gerçekleri anlar ve Aslı’yla konuşmak istemez. Fakat Şahin’in de işini yarım bırakmaya niyeti yoktur.

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum