Bugün

19 °C

Yarın

27 °C
07.10.2013 15:22:35

Veliaht yarışması sunucu Gözde Kansu'nun dekolte kıyafeti şok video izle

Dün akşam ekranlara gelen yeni yarışma Veliaht'ın sunucusu Gözde Kansu'nun kıyafeti dillere pelesenk oldu. Öyle ki, Başbakan Yardımcısı Hüseyin Çelik bile o ismi eleştirdi. Gözde Kansu, konuşmasından ötürü de "sarhoş muydu" yorumlarına maruz kaldı.
Veliaht yarışması sunucu Gözde Kansu'nun dekolte kıyafeti şok video izle

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, ATV'de ekranlara yeni merhaba diyen Veliaht yarışmasının sunucusu Gözde Kansu'yu giydiği kıyafetinden ötürü eleştirdi. Hüseyin Çelik güzel sunucu Gözde Kansu'nun kıyafetini çok aşırı buldu.

Hüseyin Çelik yaptığı basın toplantısında ATV ekranlarında yeni başlayan Veliaht programının sunucusu Gözde Kansu ile ilgili de konuştu. Hüseyin Çelik programda derin bir dekolte giyen Gözde Kansu'yu eleştirerek kıyafetini çok aşırı buldu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, ATV ekranlarında yeni başlayan Veliaht yarışmasını yerden yere vurdu.

VELİAHT'IN SUNUCUSUNA KIZDI

Beyaz TV'deki Ne Var Ne Yok programına konuk olan Çelik, Veliaht programının sunucusu Gözde Kansu için, 'Dün bir kanaldaki, yarışma programında sunucu öyle bir kıyafet giymiş ki olmaz bu yani. Kimseye karıştığımız yok ama çok aşırı. Dünyada da kabul edilemez' ifadelerini kullandı.

TWİTTER'DA 'SARHOŞ' DEDİLER

Çalık Grubu'na ait ATV'de ekrana gelen ses yarışmasında Gözde Kansu giydiği kıyafet ve sahnedeki hareketleri ile gecenin konusu olmuş ve Twitter'da 'sarhoş mu' sorularının yayılmasına neden olmuştu.

haberevet.com/video/huseyin-celik-gozde-kansu-veliht-kostumu-tepkisi_705251.html" target="_blank">

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum