Bugün

17 °C

Yarın

21 °C
14.09.2013 21:31:31

Yetenek Sizsiniz Türkiye Canlı Star Tv izle

Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni bölümüyle bu akşam Star Tv ekranlarında başladı. Bu sezon yarışmanın yeni bombası Esen Yenenler oldu. Esen Yenenler'i artık jüri koltuğunda izleyeceğiz..
Yetenek Sizsiniz Türkiye Canlı Star Tv izle

Yetenek Sizsiniz Türkiye bu akşam yeni bölümüyle Star tv ekranlarında seyircisiyle buluştu. Sergen Yalçın'dan boşalan jüri koltuğuna ise BKM Çok Güzel Hareketler Bunlar'dan tanıdığımız Esen Yenenler oturdu..

Yetenek Sizsiniz Türkiye başlar başlamaz sosyal medyanın en çok konuşulan konusu haline geldi. Esen Yenenler'in jüri koltuğunda olması seyirci tarafından iyi karşılandı..

Yetenek Sizsiniz Türkiye programına At'ın gelmesi sosyal medyayı salladı Twitter'dan yüzlerce tweet atıldı.. İşte tweetlerden bazıları:

HelalKanEmmişVampir ‏@KartaLicee_80 #YetenekSizsinizTürkiye atın 3 ayağı beyaz bir tanesi beyaz değil. Yarabbim ne güzelde yaratmış :)

Sarışın Odununuz ‏@canberksenoglu #yeteneksizsiniztürkiye başladı.Arabeskrapler kafasında tuğla kıranlarbeatbox yaptığnı sananlar komik olduğunu düşünenler Dha fzla yazamıcam.

EKİN'İN GÜLÜŞÜ ‏@Greepss #yeteneksizsiniztürkiye biz daha evde kedi köpek bakamıyoz bu kesin evde at bakıyoo :D

HEY DUDE ▲ ‏@Didemdlbrr #yeteneksizsiniztürkiye Eser varsa herkes ikinci tura gecer,o yufka yüreğiyle kimseye hayir diyemez o :')))

rüveyda düşünsel ‏@Rveyda_dnsel #yeteneksizsiniztürkiye at geldi yakında filde gelirse şaşırmayın

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum