Bugün

16 °C

Yarın

26 °C
07.05.2013 00:00:00

Burak Yılmaz Galatasaray'dan gidiyor mu?

Şampiyon Gatasaray'ın yıldız oyuncusu Burak Yılmaz Galaatsaray'dan gidiyor mu? Gol Kralı olmasına kesin gözü ile bakılan ve Trabzonspor'dan transfer edilen Burak Yılmaz Galatasaray'dan gidecek mi? Sarı Kırmızılı taraftarların sevgilisi olan ve şampiyonluğa büyük katkıda bulunan Burak Yılmaz Galatasaray'dan gidiyor mu?
Burak Yılmaz Galatasaray'dan gidiyor mu?

Sarı Kırmızlı takıma gelidği günden beri Fatih Terim Yönetiminde yükselen bir grafik çizen Burak Yılmaz Şampiyonlar Ligi'nde de 8 gol atarak adından söz ettirmişti. Bir Avrupa takımına gideceği konuşulan Burak Yılmaz Galatasaray'dan gidecek m? Kulüp Başkanı Ünal Aysal'dan konu ile ilgili açıklama geldi. Son transfer haberleri hakkında açıklama yapan Başkan Aysal "Burak Yılmaz'ın gidişine açık kapı bıraktı"


 

Aysal, Burak Yılmaz ile ilgili olarak da, "Burak'a teklif geldiği takdirde alıcının bir çıta belirlemesi lazım. Galatasaray'ın hedefleri belli. Bu hedefler için mali kaynaklara ihtiyacı var. Burak Yılmaz, Galatasaray'a kazandırmak şartıyla eğer istediği takdirde Avrupa kulüplerine transfer olabilir" diye konuştu. 

Şampiyonluk kupasını almak istedikleri tarihin belli olduğunu dile getiren getiren Başkan Aysal, "Henüz Futbol Federasyonu ile görüşmedik ancak ligin son haftasında 19.05'te kulübümüzün kuruluş yılını da sembolize ettiği için almak istediğimiz doğru" dedi.


Başkan Ünal Aysal, Galatasaray'ın hedefleri konusunda da, "2014'te gerçekleştirmeyi planladığımız hedefleri bir yıl önce gerçekleştirdik. Galatasaray'ın hedefleri bellidir. Önümüzdeki sezonlarda da Avrupa'nın önde gelen kulüplerinden olmayı amaçlıyoruz" açıklamasını yaptı.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum