Bugün

19 °C

Yarın

19 °C
04.04.2013 00:00:00

Emeklilikte Yaşa Takılanlar KON TV'de EYT Erken Emeklilik 2013 yeni haber

Eylemlerden sonra televizyona çıkıyorlar. Emeklilikte Yaşa Takılanlar erken emeklilik değil şimdiye kadar ötelenen emeklilik haklarının geri verilmesini talep ediyor. Kon TV Serdar Arseven ile Bir Fincan Kahve Programına katılacak olan Emeklilikte Yaşa Takılanlar grubu seslerini televizyonlardan duyuracak. Daha önce eylemler yapan ve ses getiren Emeklilikte Yaşa Takılanlar şimdi televizyonlarda.
Emeklilikte Yaşa Takılanlar KON TV'de EYT Erken Emeklilik 2013 yeni haber

Yeni Akit Gazetesi yazarı Serdar Arseven her hafta Kon TV'de yayınlanan Bir Fincan Kahve programına Emeklilikte Yaşa takılanlar grub temsilcilerini konuk ediyor. 

KON TV'de her hafta 11:00'da başlayan ve canlı yayınlanan "Serdar Arseven ile Bir Fincan Kahve"nin bu haftaki konukları Emeklilikte Yaşa Takılanlar olacak. 6 Nisan 2013'te yayınlanacak olan programa Elmas Kocaballı, Cengiz Kantarcı ve Hasan Andıç katılacak.

 

EYT grubu son zamanlarda hızlandırdığı görüşmeler sonucu büyük kazanımlar elde etmeye başladı. Başta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Çalışma Bakanı Faruk Çelik ile görüşen Emeklilikte Yaşa Takınlar grubu, mutlu sona yaklaştı. Bakan Çelik düşük maaşla da olsa mağdurların emekli edileceğini söyledi.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum