Bugün

16 °C

Yarın

26 °C
31.03.2013 00:00:00

Belediye Başkanı Kaza Geçirdi...

Rize belediye başkanı Bakırcı kaza geçirdi.Yamaç paraşütü yapmaya çalışan belediye başkanı Halil Bakırcı Paraşüt eğitmeniye birlikte 4 metrelik uçurumdan çay bahçesine düştü.
Belediye Başkanı Kaza Geçirdi...

 

İlde sporcu kimliğiyle bilinen Bakırcı, yörede yamaç paraşütünü yaygınlaştırmak amacıyla Rize Belediyesi bünyesinde kurulan Yamaç Paraşütü Spor Kulübü üyeleri ve Trabzon'dan gelen yamaç paraşütçüleri ile kent merkezine bağlı Çorapçılar Mahallesi Sırahoz Tepesi'ne gitti. Bakırcı, burada paraşüt eğitmeni Kutsal Özsoy ile birlikte atlayış gerçekleştirdi. İlk atlayışında başarılı olamayan Bakırcı ikinci atlayışında da başarı sağlayamayarak Kutsal Önsöy ile 4 metrelik uçurumdan çay bahçesine düştü. Vücudunda ağrılar hissettiğini söyleyen Bakırcı'ya ilk müdahaleyi çevredekiler yaptı. Bakırcı, daha sonra kaza yerine çağrılan 112 Acil Yardım Servisi ekibinin yaptığı müdahalenin ardından Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Bakırcı'nın durumunun iyi olduğu öğrenildi. Eğitmen Kutsal Önsoy ise ayakta tedavi edildi.

Bakırcı'yı hastanede ziyaret eden Rize Valisi Nurullah Çakır, "Doktorlarla görüştüm. Çok şükür herhangi bir şeyi yok. Belli bir süre müşahede altında tutularak taburcu edilecek." dedi.

Eğitmen Kutsal Özsoy ise tüm önlemleri almalarına rağmen kalkış için koştuk. Zeminin dik olmasından dolayı kaza geçirdik." diye konuştu.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum